Редакція

Наталія Улинець

Керівник ІА Дивись.info

У медіа бізнесі вже понад 10 років. Вірить, що будь яка криза — це лише можливість створювати нові проекти. Говорить: «Ми залежне ЗМІ. Залежне від читача!»

Валерія Дубова

Головний редактор

Ще за часів студентства почала працювати в редакції інтернет-ЗМІ. Потім перейшла на радійний формат завдяки співпраці з «Радіо Свобода» та «Громадським радіо». В агенції з квітня 2016 року.

Оксана Дудар

Випусковий редактор

За освітою філолог, за покликанням журналіст. Життєве кредо – журналіст завжди повинен ставати на бік слабких і скривджених. Улюблена робота – їхати у відрядження.

Олександра Багач

Випусковий редактор

Вивчає журналістику в ЛНУ імені Івана Франка. Вважає, що журналістика — не ремесло, а стан душі. Говорить: «Чудово, що я не стала вчителем, адже тоді не мала б можливості боротися з тими речами, з якими чесна людина не повинна миритися»

Юрій Шумак

Випусковий редактор

У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo

Михайло Драпак

Журналіст

Здобуває журналістську освіту в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Вважає головним завданням своєї роботи розібратися у дійсності, а не сформувати нову реальність. Цікавиться економічною тематикою. В агенції із травня 2016 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: