mm
Журналіст з 1990 років.

Аспекти, що бракують Україні

31

Закон згідно статті 190 Цивільного Кодексу України встановлює майно як майнові права та обов’язки. А визначає таке майно Господарський Кодекс України згідно статті 144.

Закон згідно статті 190 Цивільного Кодексу України встановлює майно як майнові права та обов’язки. А визначає таке майно Господарський Кодекс України згідно статті 144.

Крадіжку майна регламентує Кримінальний Кодекс України.
Так от, за час незалежності України жодного кримінального провадження щодо крадіжки майна у вигляді майнових прав та обов’язків. Відповідно, жодного немає вироку.

А по факту, враховуючи те що пересічні люди в цьому не розбираються, бо немає в Україні належної освіти, “обізнані” крали та крадуть в цей спосіб все безкарно, і переважно для монополій, чи родичам чиновників, або авторитетам права будь якого прибуткового бізнесу (віджим підприємств чи в підприємця, або інших майнових прав), господарств, заводів, й інші чинники такого майна на ринку, а міліція з прокуратурою як колись бездіє на повернення краденого людям (також ніби в цьому не розбирається).

Ось з відки в родин чиновників незаконні статки, а внутрішні інвестори (ті ж пересічні українці) від безвиході “плюнули” та й покинули належно працювати, тобто інвестуючи розвивати економіку України примусово облишивши ринок виробничих, наукових чи послугових цінностей тим же крадіям чи особам під опікою вищого чиновництва України, які в свою чергу переважно продались за кордон здебільшого в Росію чи в офшори.

Тому в Україні немає свого належного національного виробництва, чи послуг, тому так бідно живуть люди, бо хто ж в таких умовах буде внутрішньо інвестувати економіку такої держави ?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ