mm
депутат Пустомитівської міської ради

«Утримався» – що це?

602

Соціальнаznak_U_uchenik активність – це хвороба, причому хронічна. Людина, яка в силу певних обставин, колись розпочала політичну діяльність, постійно відчуває в собі внутрішню потребу бути в гущі подій, максимально впливати на їх перебіг.

Свого часу політика торкнулась і мене, у 2015 році я став депутатом Пустомитівської міської ради. Відтоді намагаюся брати активну участь у житті міста, зокрема, не залишаю поза увагою і статус дописувача у соціальних мережах.

Зрештою, не справа депутата розповідати про політику міської ради, його покликання – творити її. З приємністю спостерігаю, що інтерес громади до політичного життя у місті з кожним роком зростає. Як сказав Блаженніший Любомир Гузар – «Група людей, яких ми називаємо владою – це особи, яким народ щось поручив. Але вони не є абсолютними носіями влади, а тільки покликані виконувати волю народу».
На сайтах міських рад оприлюднюють інформацію про усі прийняті рішення, а також результати поіменного голосування по них.

Я ніяк не можу зрозуміти, як депутат при голосуванні обирає позицію – «утримався». Вважаю, це є зразком відкритого цинічного знущання над законом та правами, глибоким розчаруванням відносно якісного складу ради. Можливо, депутати, які «утримались», дійсно переймаються економічною складовою розвитку. Чи навпаки?!

На мою думку, депутат при голосуванні повинен бути або «за», або «проти».  Цю позицію відкрито доводити, а якщо у сесійній залі постійно утримуєшся, то краще зроби це один раз – під час виборів. Бо, ідучи на вибори, всі обіцяють служити громаді, друкують захоплюючі програми про верховенство права, про підтримку бізнесу, про створення в місті інвестиційно привабливого клімату, спорудження дитячих та спортивних майданчиків.  А  ставши депутатом, навіть участь у сесіях чи голосуваннях з того чи іншого питання вважає уже не своїм обов’язком, а своїм привілеєм.

Як на мене позиція «утримався» – найжахливіша форма відмови.

Зрештою, сьогоднішні виборці вже не чекають від обранців гучних фраз чи голослівних обіцянок, а тихої і невтомної праці задля комфорту і покращення життя своєї громади. Про нас говорять наші діла і рівень довіри залежить від них. Тож, закликаю колег-депутатів не утримуватися ні на сесіях, ні в житті свого округу.

З повагою,

депутат Пустомитівської міської ради

Андрій Жидачек

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ