mm
Громадський активіст, журналіст.

Унікальна виставка в Жидачеві відкрита до лютого 2018 року

101

Прийди і доторкнись до живої історії твоєї країни!

Особливу експозицію у древньому Удечі (давня назва Жидачева) вже відвідали понад 200 людей. В основному це були екскурсії зі шкіл міста та активна молодь.

Запрошуємо і Вас! Топ-8 фактів про виставку .

  1. Експозиція у Жидачеві відкрита до лютого 2018. Постійно триває оновлення стендів.
  2. Зібрано понад 200 найменувань експонатів зі східного фронту та революційного Києва: форма, амуніція, різновиди стрілецької зброї, особисті речі добровольців й бойові фото, шеврони усіх підрозділів ЗСУ і трофеї нашої розвідки, майданівські обладунки і самостріли…
  3. Більшість артефактів належать воякам різних підрозділів, бійцям самооборони й волонтерам.
  4. На відкриття прийшли десятки містян з дітьми. А згодом туди завітали ще сотні тутешніх школярів. Однак може бути й більше. Закликаємо вчителів і батьків активізувати юнацтво.
  5. Організатори: Володимир Борис, Тарас Матвіїв і волонтери “Народного легіону”. Спасибі Тарасу Сірку, Володимиру Гаврону та усім добродіям за підмогу.
  6. Подяки за поміч. Петру Приходькові, Марії Іванчук, Валіку Бричу та Романові Туринцю, працівникам Музею й районного Військкомату. За музичний супровід дяка – тріо з музичної школи Гніздичева. Але найбільший респект за безцінні речі – усім воїнам і самооборонівцям!
  1. Жидачів, вул.Міцкевича,2 (колишня податкова), відкрито в усі дні окрім понеділка. Центральна частина міста, поруч районної бібліотеки та супермаркету «Рукавичка». Зі Львова їде маршрутка 234.

Вхід у музей 9 грн. – для дітей, 15 – для дорослих.

Окрім цього у місті Ви зможете відвідати костел XVI століття, Замкове городище, церкву де зберігається древня ікона «Оранта» та багато інших цікавих локацій.

  1. Тут оглядова відео-екскурсія 

Разом ми зможемо зберегти пам’ять для майбутнього.

Матвіїв Тарас,

співорганізатор виставки, блогер, депутат Жидачівської районної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ