mm
Заступник голови Львівської обласної ради

Зупинимо злодіїв – підем вперед!

179

65479632_2836304009775876_2601036102877839360_n

На час розпаду Радянського Союзу Україна небезпідставно вважалася найбагатшою та найперспективнішою республікою. Українці перераховували свої багатства і бачили своє недалеке майбутнє десь на рівні швейцарців чи канадців.

Але минав рік за роком і держава не розцвітала. Більше того, поступово і впевнено скочувалася в економічну прірву. Чому так сталося? Гадаю, відповідь знають усі. У нас безбожно крали. Спершу крали фабрики у заводи. Коли розікрали всі – взялися за землю. Українська земля – теж не безрозмірна. Розікравши її, взялися за розкрадання бюджету. Тобто безпосередньо залізли до наших кишень, адже державна казна – це спільна власність народу, сформована, зокрема, завдяки сплачених нами податків.

Вкравши з бюджету 100 мільйонів, злодійчуки з від’їдженими пиками «щедро» давали 10 тисяч на церкву, школу чи лікарню і тихцем насміхалися з наївних українців, котрі дякували їм за те, що повернули хоч соту частину у них же ж і вкраденого.

Аби зрозуміти масштаби українського злодійства, достатньо глянути на списки найбагатших людей Європи. Як, скажіть,може бути таке, щоб в одній з найбідніших країн було чи не найбільше мільйонерів? Все просто. Наші гроші тишком-нишком перетекли у кишені і на банківські рахунки ахметових і коломойських, клюєвих і медведчуків, свинарчуків.

У що це вилилося нині, можемо спостерігати всі. Мільйони українців покидають рідну домівку, залишаючи стареньких батьків і малих дітей. Виявляється, що їхати до пана в Польщу чи Чехію навіть більш виплачується, ніж кланятися своєму панові. Бо наші галицькі олігархи навіть не спромоглися на вкрадені гроші побудувати фабрик і заводів, аби хоч забезпечити людей роботою. Вони просто крали, ховаючи награбоване у панчохах, чи скуповуючи десятка, будинки і розкішні автомобілі.

Найгірше, що нині олігархи крадуть уже не в нас. Вони крадуть майбутнє у наших дітей. Бо вкрадені злодіями гроші могли б піти на розвиток освіти, на опанування нових технологій. Але ахметовим і коломойським, медведчукам і дубневичам плювати на наших дітей. Їхні діти ж мають усе. Наші ж нехай їдуть побиратися по світах. Може комусь і пощастить.

Для нас усіх діти – найважливіше у житті, у мене самого їх четверо. Я не хочу, аби мордаті злодії, навіть якщо вони у вишиванках, крали у наших дітей майбутнє. Боровся і буду боротися з тими, хто нишпорить по наших кишенях, бо розумію: піти вперед і досягнути добробуту для себе, своїх дітей, своєї держави можна лише тоді, коли зупинимо злодіїв.

Володимир Гірняк

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ